ПРО КОМПАНІЮ “СЕМЕРО КОЗЕНЯТ”

Торгова марка «Семеро козенят» пропонує вам сир, виготовлений із натурального  козиного молока. У нас є в наявності багато видів сирів, на різний смак та погляд; тому поспішіть спробувати наші смаколики.
Ми - молода команда, яка створює сири з любов’ю і працює на користь та для здоров’я. Можемо запевнити вас, що наші продукти  відповідають високій якості; також пам’ятайте, що «Семеро козенят» - це гарний вибір для вас і, що дуже важливо - для здоров’я ваших діток. Наш сир ви можете брати і як до білого кисло-солодкого вина для посиденьок з друзями, так і для легкого та корисного снеку. Можете бути впевнені, що сири ТМ «Семеро козенят» стануть номером один у вашому списку покупок.

Придбати наш продукт ви зможете у м.Бучач, також для зручності ми створили сторінку в інстаграм, де ви з легкістю зможете зробити замовлення онлайн @semero_kozenyat

Про породи, які є у господарстві:

Зааненська порода кіз – видатна молочна порода серед спеціалізованих порід. Її батьківщина – Швейцарія (район Бернських Альп), назву дістала від Зааненської долини (Зааненталь). Зааненські молочні кози мають досить гарне здоров’я, гармонійну будову тіла, добре розвинене вим’я та походять від батьків з надзвичайно високими продуктивними ознаками.

Коза альпінської породи має трохи меншу молочну продуктивність, ніж зааненська порода. Проте кози породи альпіна мають жирніше молоко. Ця порода свійських кіз, що пристосована і до стійлового способу годівлі, і до випасання, і до життя в горах, походить з Альпійського гірського масиву.

Дані кози надзвичайно продуктивні –  лактація у них триває 10–11 місяців. За цей час від цих кіз отримують в середньому 800–900 кг молока з вмістом жиру 3,0–4,5%. За умов хорошої годівлі кози можуть давати 3–5 літрів молока щодоби.

На Фермерському господарстві створено 10 нових робочих місць, середня заробітна плата складає 11 тис.грн. Фермерське господарство активно вкладає кошти у реконструкцію  будівель для утримання кіз та виробничих приміщень. Закуплено обладнання для переробки молока, а саме виготовлення різних видів сирів на загальну суму понад 11 млн. грн. Також за кошти господарства  ведеться навчання персоналу в галузі сироваріння. Найближчим часом планується запуск виробництва.

В цьому році господарство закупило понад 200 голів племінних нетелів Голштинської породи у Нідерландах. Молоко від них планується переробляти на майбутньому переробному заводі.

Ми пропонуємо

МОЛОКО

1,5 ТОННИ МОЛОКА НА ДОБУ Гарантовані об’єми виробництва та постачання молока найвищої якості

СИРИ

Широкий асортимент крафтових сирів

ПРОДАЖ МОЛОДНЯКА КІЗ

Високопродуктивних порід, які цінуються у всьому світі

ДЕСЕРТИ

ПОДАРУНКОВІ КОРОБКИ

Маєте запитання до нас?
Заповніть коротку форму і наші менеджери зателефонують Вам!